Don't do this to me

5. february 2017 at 16:56 | Blair |  diary
Ahoj lásky,
Za chvíli vám sem přidám můj včerejší jídelníček na který nejsem úplně pyšná, ale po víkendu si dám svou oblíbenou pondělní hladovku.
Za pár dní mám svátek, což znamená neustále gratulace..... a hromadu jídla. Myslím, že z toho naprosto zešílím. Dostala jsem bonbony (poputují k bratrovi), bonboniery (těch se někdo určitě ujme), ale i velkou milka čokoládu (tu přihraju kamarádce).
Urvala jsem se z rodinného shromáždění. Babička nám s mamkou (jmenuje se stejně jako já) upekla dort a nějakou buchtu, mamka připravila spoustu jednohubek a sušenek.
Vydržela jsem a nevzala si vůbec nic. Místo jezení všeho toho sladkého jsem si vypila zelený ječmen.
Už jen můj oběd byl kalorickou bombou, bohužel jsem obědvala u druhé babičky a u ní bych s malou porcí nepochodila, ačkoliv mě z toho pokaždé bolí břicho.
Ještě jedna taková třešnička na dort... Dostala jsem k svátku kuchařku. Nejspíš abych si při hladu mohla prohlížet jídlo a jíst ho nekaloricky očima.
Zítra mě čeká neskutečná nuda ve škole..No..Nuda.. Učitelé po nás chtějí milion věcí a maturita se pomalu blíží. Mám takový pocit, že neodmaturuju..Držte mi palce ať zvládnu udělat ročníkovku. Už teď jsem ve skluzu..
Jediná moje radost je, že je tenhle týden učitel tělocviku na lyžáku se svojí třídou, takže mi odpadnou dvě poškoly. Celý půlrok jsem místo tělocviku spala do osmi. To byla neskutečná chyba, protože si ho teď musím nahrazovat.
Mějte se krásně a dávejte na sebe pozor. Má prý přijít ještě ochlazení a já bych byla nešťatná, kdyby se vám něco stalo. ♥


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement