Not another yesterday

8. february 2017 at 15:25 | Blair |  diary
Ahoj krásky,
včerejšek byla jedna velká šílenost.
Slavila jsem svátek a jídlu jsem se tentokrát nevyhla. Můj žaludek se zaplnil odpornými nachos a sušenkou.
Aby toho nebylo málo.. Jsem teď doma a musím chodit k babičce na oběd, protože se nenechá lehce odbýt. Můj večerejší oběd činil cca 200 kcal. Ten dnešní byl horší..Neskutečných 354 kcal, což znamená, že už dneska jíst nebudu.
Snažím se nejíst nad 300 kcal, proto jsem z toho trošku nešťastná.. Ale což...Stane se, nebudu to tolik hrotit :)
Včera jsem si udělala radost, koupila jsem si nakonec ty tabletky s jablečným octem, jsem na ně upřímně zvědavá. Budu je používat zároveň s kapičkami s výtažkem z bylin, které taktéž pomáhají s hubnutím a pročištěním žaludku.
Chtěla bych také tímhle článkem poděkovat všem, co mě podporují. Je neskutečné, jak se mi díky vám zlepšila psychika. Cítím se konečně pochopená a spokojená a to jen díky vám! :)
Před dvěma dny jsem navštívila pro ana chat, kde byla spousta holek z různých zemí. Je neskutečné, jak milé tyhle holky jsou a přijmou vás mezi sebe. Byla jsem jim za to strašně vděčná ♥
A dobrá zpráva nakonec.. Dnešní vážení ukázalo 69,8 kg na které jsem konečně opět spadla. V pátek jsem měla 71,2. Teď už jen doufám, že to půjde postupně všechno hezky dolů.
Jste ta nejdokonalejší stvoření ♥


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 weakflowersclub weakflowersclub | Web | 8. february 2017 at 16:14 | React

To je tak krásné, číst takový optimistický článek, kde jde vidět, že se ti opravdu daří:)) S tím obědem si vůbec nic nedělej, pořád je to krásné číslo kalorií,když je to ještě k tomu oběd! Máš můj obdiv a mocmocmoc ti držím palce, ať se ti takhle krásně daří dál!♥

2 Gold girl Gold girl | Web | 9. february 2017 at 18:16 | React

gratulujem k váhe :)!!!
a verím že tie obedy zvládneš, ak toho bude až príliš moc tak si trochu zacvič a hotovo :) máš to super :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement