Who Am I?

3. february 2017 at 13:39 | Blair
Přilo mi celkem logické v prvním článku objasnit, kdo vlastně jsem.
Takže..
Kdo jsem?
Vybrala jsem si přezdívku Blair, proč? Sama nevím.. Přišlo mi to jako rztomilá přezdívka pro neroztomilou holku.
Proč jsem zřídila tenhle blog? Protože se občas potřebuju někde vypovídat a napsat tam pár poznatků z mojí choré mysli oblblou antidepresivy.
Takže pro začátek...Je mi devatenáct a tenhle rok mám maturovat. Sama pochybuju, že k matutritě dojdu. Momentálně mě čeká testování osobnosti, aby se zjistila možná psychická porucha. Zatím to vypadá na bipolární poruchu nebo schizofrenii.
Trpím paranoiou, která mi znemožňuje chovat se normálně. Večer usínám s rozsvícenou lapičkou, dekou přehozenou přes garniže tak, abych nemusela brečet strachy, že se na mě někdo dívá oknem a chce mě zabít. Abych neměla slyšiny, pouštím si písničky.. Řeknu vám, že to není vůbec nic příjemného..
Ráda bych sem napsala něco víc, ale bohužel nechci, abych se příliš neodhalila. Ne snad ze strachu, že by mě někdo poznal, nýbrž pouze z jakéhosi vtipného principu, který vlastně ani sama nechápu.
Nejsem v ničem zvlášť dobrá. Ráda kreslím, ale moc mi to nejde, přesto to dělám pořád ráda..
Jen bych chtěla na začátek říct, že jsem se k téhle změně životního stylu rozhodla sama. Nebaví mě brečet při pohledu na zrcadla. Nenávidím svoje stehna, břicho, ruce... všechno.. Souvisí to s mým dalším zlozvykem, kterým je sebepoškozování. Z rukou jsem přešla na svá ohavná stehna..
Myslím, že to by pro začátek stačilo, víc vám odhalím v dalších článcích.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 3. february 2017 at 13:48 | React

Ďalšia pokrčená duša.... Fascinujúce

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement