Visiting my boyfriend for the first time.

28. november 2018 at 16:17 | Blair |  diary

Krásný den princezny,
Výsledek obrázku pro sana twice icon aesthetic
Blair je zpátky, ano skutečně je. Už je to tak dlouho, co jsem naposledy napsala, že mám pocit jako bych vzešla z mrtvých.
Za ty necelé dva roky se toho stalo neuvěřitelně mnoho, například jsem úspěšně absolvovala střední školu.
Při maturitě jsem ztlousla, strašně moc ztloustla. Z nervů jsem neustále jedla a obdarovávala se jídlem jako nějaký prašivý pes. Následovala moje úplně první práce na plný úvazek - stala se ze mě hotelová recepční. Avšak vedení nebylo úplně nejlepší a já se rozhodla po necelých dovu měsících odejít. Jako únik jsem si vybrala VOŠku ze které jsem znovu utekla po měsíci, a proč? Potřebovala jsem peníze a hlavně jsem každý den dojížděla hodinu a čtvrt tam a hodinu a čtvrt zpátky. To zapříčinilo večerní přejídání a následné další nabrání přebytečných kil.
Nakonec jsem nastoupila do práce, kde už jsem rok. Tedy ne úplně, protože jsem zkusila vysokou školu, jenže znáte to. Navyknete si na peníze, které vám následně chybí a také jsem se na škole doslova rozežrala se svojí partou. Bylo to strašné a hrozně se na sebe stydím. Se školou jsem tenhle týden sekla. Nejspíš jsem až moc zhýčkaná na to, abych vyšla s platem z brigády.
Příjemnější věc - našla jsem si přítele. Jmenuje se Luke a je optimistické zlatíčko. Skončila jsem díky němu s kouřením a také se snažím už nesebepoškozovat, snad mi to vydrží. Za ty dva roky jsem měla několik "crushů", jenž neskončily úplně dobře. Luke je po dlouhé době člověk se kterým se cítím šťastná a hlavně je to po dlouhé době chlapec. Několik let jsem randila téměř jen s děvčaty.
Před čtrnácti dny to bylo poprvé, co jsem jela k němu. Bylo to skvělé. Ačkoliv je o tři roky mladší a bude mu v únoru osmnáct, stará se o mě jak nejlépe dovede. Jen mi řekl, že si s jeho mamkou všimli, že jsem u nich téměř nejedla a že na mě příště bude muset dát větší pozor. Kdyby věděl, že jsem nejedla naschvál. Luke je navíc prototyp úplného hezounka, který je hubený jako vižle a já se vedle něj cítím ještě víc jako bečka. Doufám, že se mi podaří znovu navrátit k mému jezení maxima 500 kcal/den. Potřebuji být krásná..
Jsem tak šťastná, že jsem zpět mezi vámi. Společně vše zvládneme. ♥

Výsledek obrázku pro tumblr grunge aesthetic

[ Hunger won't betray you like eating will ]
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 MAKY.OREL MAKY.OREL | Web | 30. november 2018 at 13:54 | React

Kočko, 500 kcal nepokryje ani spotřebu tvého bazálního metabolismu - bazální metabolismus je energie nutná k fungování tvých základních životních funkcí (srdce, dýchání, svalový tonus...). Tvou snahu o hezké tělo chápu, ale nejdřív by bylo fajn, zopakovat si sředoškolskou matiku a biologii, abys k němu byla vůbec schopná dojít. Takže máš pravdu, sama to asi nezvládneš.
Btw hubený kluk neznamená automaticky šťastný kluk, třeba časem zjistíš, že ty si vedle něj připadáš špatně ale ani on ve svém těle není zrovna nadšený. Znám takové lidi, kluci to mají s výhou jinak než holky.
A pokud budeš svou snahu o nejedení skrývat, tak lži jsou největším zabijákem vztahu. Jestli nebudeš chtít v budoucnu svého kluka ztratit, stejně se budete muset o tvých problémech pobavit a čím déle to budeš skrývat tím víc budeš ubližovat především jemu. Bohužel... :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama